Usługi geodezyjne

Geonet – usługi geodezyjne z Pruszkowa

na najwyższym poziomie!

Jeżeli poszukujesz zespołu specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie m.in. mapy do celów projektowych, pomiary powierzchni i kubatur czy inwentaryzację geodezyjną, to doskonale trafiłeś. Po co masz przebierać wśród firm oferujących różne usługi geodezyjne z mazowieckiego, skoro wszystkie znajdziesz właśnie u nas?

Zajmujemy się geodezją w Warszawie, Pruszkowie, jak i całym województwie mazowieckim. Będziemy tam, gdzie tego potrzebujesz. Nie ograniczamy się pod względem miejsca i godzin naszej pracy – jesteśmy elastyczni. Wszystko dla Twojego maksymalnego zadowolenia.

Skoro już o kompleksowych usługach geodezyjnych mowa, czas, byś poznał je wszystkie.

Mapy do celów projektowych. To dokumenty geodezyjne niezbędne do realizacji jakiejkolwiek inwestycji wymagającej pozwolenia na budowę. Powstają na bazie aktualnej mapy zasadniczej. Możesz liczyć na to, że wykonamy taką mapę dla Ciebie terminowo i rzetelnie.

Nadzór budów. Kompleksowo obsługujemy każdą budowę, czuwamy nad jej przebiegiem i efektami. Pilnujemy, aby każdy jej etap odbywał się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Geodezyjna obsługa inwestycji. W jej ramach dajemy inwestorowi możliwość obsługi związanej z zasadami inwentaryzacji nieruchomości, biorąc pod uwagę zachowanie zgodności z projektem powstającej budowli.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza. To dokument, który należy złożyć do zawiadomienia o zakończonej budowie. Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza składa się z operatu geodezyjnego i dokumentacji geodezyjno-kartograficznej.

Pomiary sytuacyjno-wysokościowe. W ramach tych podstawowych usług geodezyjnych z Pruszkowa zajmujemy się dostarczeniem danych o położeniu szczegółów sytuacyjnych w przyjętym układzie współrzędnych płaskich i wysokościowych.

Wznowienie znaków graficznych i wyniesienie granic działki. W tym przypadku zajmujemy się rekonstrukcją uszkodzonych, zniszczonych lub przesuniętych punktów granicznych dotyczących granicy prawnej danej działki. Sprawnie wytyczymy realne granice Twojego terenu.

Projektowanie sieci i przyłączy. Wykonamy dla Ciebie projekt przyłącza wodociągowego, czyli przewodu doprowadzającego wodę z sieci wodociągowej do instalacji wodociągowej. Precyzyjnie, szybko i zgodnie z ustalonym terminem!

Pomiary powierzchni i kubatur. W ramach naszej geodezji z Warszawy, Pruszkowa, jak i całego mazowieckiego, wykonujemy dokładne pomiary powierzchni gruntów, lokalów użytkowych, mieszkań czy hal, które odgrywają dużą rolę np. w dokumentacji czy ocenianiu wartości nieruchomości.

Podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Wykonujemy podziały nieruchomości, które mają n celu wydzielenie nowych działek gruntu. W ich wyniku powstaje dokumentacja niezbędna np. do przeniesienia własności.

Poszukujesz tanich i solidnych usług geodezyjnych w Warszawie? Doskonale trafiłeś - cennik dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty geodezji na terenie województwa mazowieckiego!

ZAINTERESOWANY?
NAPISZ DO NAS!