O nas

Nasza siła tkwi w autentyczności

Geonet Tomasz Majewski to odpowiedź na Twoje geodezyjne poszukiwania. Jesteśmy energicznym zespołem geodetów, którzy są do Twojej dyspozycji. Wachlarz naszych usług jest szeroki, a z chęcią dostosujemy go także do Twoich indywidualnych preferencji. Po prostu - gdy czegoś potrzebujesz, daj znać!

Doświadczenie zdobywaliśmy już na studiach, dzięki czemu teraz możemy pochwalić się całkiem sporym portfolio. Nie musisz więc obawiać się, że budowa Twojego domu lub zagospodarowanie działki w inny sposób zależy od amatorów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. I to nie są tylko nasze słowa!

Geodezja to temat ulegający ciągłym zmianom, a my jesteśmy na bieżąco. Oczywiście – jest to konieczne, by doskonale wykonywać swoją pracę, ale my po prostu lubimy to, co robimy, więc nie sprawia nam to najmniejszego problemu. Nasze zaangażowanie dostrzeżesz od pierwszej rozmowy z nami, a to przecież przekłada się na jak najlepsze efekty naszej współpracy. Połączyć pracę z pasją – to nasz cel, który udało nam się osiągnąć. Jesteśmy z tego niesamowicie dumni.

Wierzymy, że firmę tworzą ludzie, dlatego zależy nam na osobistym kontakcie z klientem. Dojeżdżamy, omawiamy, planujemy – wszystko po to, by rezultaty naszej pracy były maksymalnie zadowalające dla obu stron. Zawsze jesteśmy otwarci i szczerzy wobec naszych współpracowników. Nie kryjemy się za maską niedostępnych specjalistów, a rozmów z klientami nie przeprowadza automatyczna sekretarka. Pielęgnowanie relacji biznesowych jest dla nas tak samo ważne, jak tych przyjacielskich czy rodzinnych.

W ten sposób właśnie tworzymy swój biznes. Pracujemy nie na 100, a przynajmniej na 150%. Uwielbiamy rozmawiać, wymieniać się uwagami dotyczącymi np. projektu. Wychodzimy z założenia, że zawsze można się dogadać – wystarczy tylko chcieć.

Mamy nadzieję, że wszystkie powyższe rzeczy zauważysz sam, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami. Tak więc chwytaj za telefon i porozmawiaj z nami – być może z tej rozmowy wyniknie całkiem obiecujące zlecenie?

Pozdrawiamy zespół Geonet Tomasz Majewski

ZAINTERESOWANY?
NAPISZ DO NAS!