geodezja 2019-03-07T21:10:15+02:00

Klasyczne pomiary geodezyjne na najwyższym poziomie!

Jeżeli poszukujesz zespołu specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie m.in. mapy do celów projektowych, pomiary powierzchni i kubatur czy inwentaryzację geodezyjną, to doskonale trafiłeś. Po co masz przebierać wśród firm oferujących różne usługi geodezyjne z mazowieckiego, skoro wszystkie znajdziesz właśnie u nas?

Zajmujemy się geodezją w Warszawie, Pruszkowie, jak i całym województwie mazowieckim. Będziemy tam, gdzie tego potrzebujesz. Nie ograniczamy się pod względem miejsca i godzin naszej pracy – jesteśmy elastyczni. Wszystko dla Twojego maksymalnego zadowolenia.

Skoro już o kompleksowych usługach geodezyjnych mowa, czas, byś poznał je wszystkie.

To dokumenty geodezyjne niezbędne do realizacji jakiejkolwiek inwestycji wymagającej pozwolenia na budowę. Powstają na bazie aktualnej mapy zasadniczej. Możesz liczyć na to, że wykonamy taką mapę dla Ciebie terminowo i rzetelnie.

Kompleksowo obsługujemy każdą budowę, czuwamy nad jej przebiegiem i efektami. Pilnujemy, aby każdy jej etap odbywał się zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

W jej ramach dajemy inwestorowi możliwość obsługi związanej z zasadami inwentaryzacji nieruchomości, biorąc pod uwagę zachowanie zgodności z projektem powstającej budowli.

To dokument, który należy złożyć do zawiadomienia o zakończonej budowie. Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza składa się z operatu geodezyjnego i dokumentacji geodezyjno-kartograficznej.

W ramach tych podstawowych usług geodezyjnych z Pruszkowa zajmujemy się dostarczeniem danych o położeniu szczegółów sytuacyjnych w przyjętym układzie współrzędnych płaskich i wysokościowych.

W tym przypadku zajmujemy się rekonstrukcją uszkodzonych, zniszczonych lub przesuniętych punktów granicznych dotyczących granicy prawnej danej działki. Sprawnie wytyczymy realne granice Twojego terenu.

Wykonamy dla Ciebie projekt przyłącza wodociągowego, czyli przewodu doprowadzającego wodę z sieci wodociągowej do instalacji wodociągowej. Precyzyjnie, szybko i zgodnie z ustalonym terminem!

W ramach naszej geodezji z Warszawy, Pruszkowa, jak i całego mazowieckiego, wykonujemy dokładne pomiary powierzchni gruntów, lokalów użytkowych, mieszkań czy hal, które odgrywają dużą rolę np. w dokumentacji czy ocenianiu wartości nieruchomości.

Wykonujemy podziały nieruchomości, które mają na celu wydzielenie nowych działek gruntu. W ich wyniku powstaje dokumentacja niezbędna np. do przeniesienia własności.

Poszukujesz tanich i solidnych usług geodezyjnych w Warszawie? Doskonale trafiłeś – cennik dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty geodezji na terenie województwa mazowieckiego!